Hayatımızın içine giren birçok ürün seri üretim(kalıp vasıtası) ile imal edilmektedir. İmalat hızlandıkça bu ihtiyacı karşılamak adına kalıp elemanları plakalar da dahil olmak üzere standartlaştırma yoluna gidilmiştir.

Neden Standart Ürün Kullanmalıyız?

Öncelikle kalıp elemanları kalıpsektöründeki gerek hız gerekse hacim artışına yetişmek için kalıp elemanlarındastandartlaştırma yoluna gidilmiştir. İmalat sırasında ne kadar çok standarteleman kullanılırsa eksiğin veya yanlışın giderilmesi o kadar kolay ve hızlıolur. Kalıp plakaları alanında ise diğer kalıp elemanlarına göre standarteleman üretimi daha az.

Bu bağlamda kalıp sektörünün içindegeçirdiğimiz 40 yıl ve bir çok farklı alanındaki(kalıp, kalıp seti, kalıpelemanı) tecrübemiz doğrultusunda bu kez kalıp sektörünün farklı bir eksiğiolarak gördüğümüz standart ve özel kalıp plakaları imalatına başladık.

VİZYONUMUZ

Bu alanda birinci amacımız siz değerlimüşterilerimize gerek teknik bilgi gerekse ürün teslimatında en kısa zamanı vekaliteyi sağlamaktır. Artık imalat sektöründe ihtiyaçlar hat safhada arttığıiçin imalatçılar zamanla yarışmak durumunda kalıyorlar. Bizimse burda kiamacımız gerek standart ölçüdeki ürünler(Standart ölçüde raftan(hazır) teslimatyapılmaktadır) gerekse özel ölçüler de istemiş olduğunuz ürünleri kaliteli vehızlı bir şekilde tarafınıza teslim etmektir. Unutulmamalıdır ki imalatıhızlandırmanın ve kolaylaştırmanın en kestirme yolu kullandığımız her sarfmalzemeyi standartlaştırmadan geçer.

MİSYONUMUZ

KALİTE: Firma olarak faal olduğumuzbirinci günden itibaren ilk düsturumuz olmuştur kalite. İmalatta kaliteyiaramak ve sağlamak hem sizleri memnun etmekte hem de bizi daha kaliteliyiüretmek için arayışlara itmektedir.

UYGUN FİYAT: Belki de şu andapiyasamızda en çok karıştırılan ve kullanılan kavramdır uygun fiyat. Çünküuygun fiyat ve ucuz fiyat her zaman karıştırılmaktadır. Unutulmamalıdır kibütün imalatçılar için, her zaman sizden daha ucuz yapan birilerivardır(kaliteyi aramadığı sürece).İmalat yapan firmalarda önemli olansakaliteliyi minimum fiyatlarda yapmaktır. Ancak asla ve asla fiyat içinkaliteden taviz verilmemelidir.

TEKNİK DESTEK: Bu konudaçalışanlarımızın tecrübeli olması özellikle de firma yetkilimizin sektördeki 40seneden fazla geçmişini düşünürsek teknik konuda her sorunuza cevapverilmektedir.

TERMİN: Burada önemli olan müşterininduymak istediğini vaad etmek değil makul şartlarda en kısa süreyi müşteriyebildirerek bu süre içinde teslimatı yapmaktır.2 senelik firma geçmişimizdemüşteri memnuniyetimizin temelinde de verilen sürede teslimat yatmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Her ne olursa olsunamacımız siz müşterimize belirttiğimiz kaliteyi söylediğimiz zamanda ulaştırıpdaha birçok projenizde birlikte çalışmaktır.


Piramid metal olarak 2.senemizidoldurmak üzere olduğumuz plaka imalatı alanında daha birçok yenilik vehizmetle karşınıza çıkma ümidi ile.

 

 

Saygılarımızla